بازاریابیبازاریابی چریکی
موضوعات داغ

آشنایی با بازاریابی چریکی | فایل صوتی | بخش اول

بازاریابی چریکی ترکیبی از بازاریابی، علم تبلیغات به همراه استفاده از ایده های خاص می باشد.

بازاریابی چریکی شیوه‌ای متفاوت از بازاریابی هست که دنیای کسب‌وکار رو متحول کرده است .

بازاریابی چریکی ترکیبی از علم بازاریابی با تکنولوژی نوین به همراه استفاده از استراتژی‌ها و تکنیک‌های خاص می‌باشد.

من محمد کیان راد هستم و با اصول بازاریابی چریکی در خدمت شما هستم.

بازاریابی چریکی اولین بار توسط جی کنراد لوینسون ابداع شد و معروف‌ترین کتاب این نویسنده راه چریک می باشد.

در این کتاب شما یاد خواهید گرفت چطور اصول و خط مشی یک بازاریاب چریکی را داشته باشید.

البته در چند مقاله و فایل صوتی نمی توان اصول کامل بازاریابی چریکی یا همان بازاریابی پارتیزانی را آموخت اما می توان نکات خاصی را در اختیار شما کاربران عزیز قرارداد که بی شک در کسب وکار شما بسیار مفید و جالب باشد.

guerrilla marketing1 - آشنایی با بازاریابی چریکی | فایل صوتی | بخش اول
بازاریابی چریکی ترکیبی از علم بازاریابی با تکنولوژی نوین
  • اولین نکته : باید از انتها به ابتدا برنامه ریزی کنید یعنی با دستیابی از بزرگترین اهداف شروع کرده و به عقب برگشته تا به زمان حال برسید. اگه توانایی این چنین تجسم موفقیتی را داشته باشید پیدا کردن راه رسیدن به اون خیلی ساده تر خواهد بود.
  • نکته دوم :جوهره و روح بازاریابی چریکی تشگیل شده از رسیدن به اهداف متعارف و عالی مثل سود و لذت با استفاده از روش های غیر متعارف مانند سرمایه گذاری روی زمان و انرژی به جای پول هست.
  • نکته سوم : خیلی ار افراد فکر می کنند خلاقیت و استراتژی مانند موی فرفری، قد بلند و استخوان بندی درشت مادرزادی هست اما در واقع خلاقیت استعدادی است که باید پرورش و توسعه داده بشود.
  • نکته چهارم : بازرایاب چریکی با دانستن اینکه تکنولوژی به چه شکل می تواند بازاریاب را تقویت نماید باید در ارتباط با محدودیت های آن هم اطلاعات داشته باشدو بتواند پیشرفت های حدید را با زیرکی و سریعا شناسایی نموده و یاد بگیرد.
  • نکته پنجم : بازاریاب چریکی باید بداند که چیزهای محدودی کاملا از بین رفته و منسوخ می شود و می توان گفت تقریبا اکثر چیزها ارتقاع پیدا می کند.
  • نکته ششم : اجازه ندهید زیاد بودن تعداد کارها و ندانستن از کجا شروع کردن جلوی آغاز شما را بگیرد. اگر زمان درسی برای شروع کردن وجود داشته باشد آن زمان دقیقا همین الان است. به دلیل اینکه شما هیچوقت به این احساس نخواهید رسید که کاملا آماده می باشید.

امروزه دیگر هدف از تبلیغات فروش نیست بلکه هدف از تبلیغات جذب کاربران به وب سایت و یه شبکه اجتماعی شما و یا برند مدنظر شما می باشد و البته درنهایت وب سایت و شبکه اجتماعی وظیفه ترغیب کاربران برای تبدیل شدن به مشتری و خرید محصول شما را دارد.

همین الان بخونین
همه چیز درباره نیچ مارکتینگ

بازاریابی چریکی یک شروع و یک میانه دارد اما هیچ پایابی وجود ندارد به دلیل اینکه این سبک از بازاریابی نوعی فرآیند بوده و واقعه خاصی را مدنظر ندارد و به همین دلیل هیچ پایانی برایش وجمود ندارد.

شما بازاریابی پارتیزانی را بهتر می کنید، کامل می کنید و یا در بعضی از مواقع متوقفش می کنید اما هیچ وقت تمامش نخواهید کرد.

 

دانلود با لینک مستقیم

— بخش دوم —

امتیاز کاربران: 4.86 ( 5 رای)
مشاهده بیشتر

کیان راد

مدرس و مشاور بازاریابی، کسب و کار اینترنتی، تبلیغات و برندینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا